Вы здесь: » » Uzeyir Mehdizade - Menim Kimi (Official Clip) (2020) в закладки
Klipodrom.ru
Uzeyir Mehdizade - Menim Kimi (Official Clip) (2020)

Uzeyir Mehdizade - Menim Kimi (Official Clip) (2020)

Категория: Клипы 2020
Длительность: 06:13
Не нравится +40 Нравится
26-02-2020, 16:42
Комментировать
87
Apple Music : Spotify: Deezer :  Söz-Musiqi : Üzeyir MehdizadəAranjiman : Üzeyir MehdizadəSsenari : Üzeyir MehdizadəRejissor : Üzeyir Mehdizadə & DeleeOperator : Dele Menim KimiMene coxlari dediki ne tapmisan ondaO seninle qalmadiki Atdi getdi sondaSene belke zeng eder gozun qalib telefondaHeyatimin menasidir deme yuksek tondaSen onu cox dusunursen o seni dusunmurSen onu cox axtarirsan o ise gorunmurSurunursen sen surunduyun kimi surunmurSenin uzun gulmur O yasa burunmurSen gedenden tenha dusdum kucelere Dusmez idim esla dusdum kucelereGelmezdi aglima bir gun ayrilariqDondu basima dunya dusdum kucelereSenin adini ureyimde besleyendeDeli kimi sevdim seni isleyendeMeni dusunub basqasini sesleyendeAdimi cekib karixdinmi menim kimiSeni menim kimi seve bilen ola bilmezSene gore genc omrunu silen ola bilmezNede yerine heyatima gelen ola bilmezSene gore men tek olen ola bilmezBunu hammi yaxsi bilir sensen mene dermanGece gunduz senin haqqinda dusunurem her anSen hec amma dusundunmu ne edir bu insan Menim omrum dastan zulmete burunub her yanOlanlari hec vaxt aglimdan atmadimSene qarsi hislerimi soyutmadimBelke indi dusunursen unutmusamBilki bunu hec vaxt seni unutmadimMen Darixmagin cetinini yasadim Soyle sende darixdinmi menim kimiSesleri menim sesime benzederekEvden kuceye cixdinmi menim kimiMeni goren insan mene deli kimi baxdi Derdlerime serik olan seriklikden cixdiKime derdimi danisdim ureyini sixdiSona qeder dinlemedi derdlerimi qorxduSen heyatima gelende sanki isiq sacdiDusunurdum keder menden uz cevirib qacdiSonra gordum seni sevmek basima oyun acdiHeyatim bele kecdi cavan omrum ucduMen seni bilmisem bir dermanim kimiItirmek istemez idim qanim kimiSeni nece sevdiyimi her kes bildiMen ki seni cox sevmisem qanim kimiGozlerim seni axtarir her baxandaNeyleyirsen dusunub ureyimi sixandaXatirlayib o gunlercun darixandaGorus yerimize baxdinmi menim kimiÜzeyir Mehdizadə - Mənim Kimi ( Yeni Klip 2020 )Kanalda bütün müəllif hüquqları qorunur. Hörmətlə: "WediaCorp Azərbaycan" © Video'nun başqa youtube kanallarinda yayımlanması qadağandır !!!TREND --- Yayimda olan mahnilar- Yaxşı olar - Əlvida Keçmisim- Abi- Sənə nə- Müasir popuri- Ata mənidə evləndir--- Dengi DengiAçar sözlər: Sene Ne, Elvida Kecmisim, Abi, Yaxsi Olar, Ay Balam , O Menim Olmalidir, Muasir Popuri, üzeyir mehdizade , sevcan dalkıran , Ay Balam , sürüne sürüneAta menide evlendir , Узеир Мехдизаде , Деньги деньги , Mene Gel , ve Yeni Mahnilar uzeyir mehdizade şarkıları 2020---#UzeyirMehdizade #MenimKimi #YeniKlip
Теги: kliplar
Вам нравится наш сайт?