Вы здесь: » » Uzeyir Mehdizade - Getdi O Gunler ( Yeni 2020 ) Video Cover в закладки
Klipodrom.ru
Uzeyir Mehdizade - Getdi O Gunler ( Yeni 2020 ) Video Cover

Uzeyir Mehdizade - Getdi O Gunler ( Yeni 2020 ) Video Cover

Категория: Клипы 2020
Длительность: 03:43
Не нравится +45 Нравится
22-06-2020, 09:45
Комментировать
139
Uzeyir Mehdizade - Getdi O Gunler ( Yeni 2020 ) Video Cover Üzeyir Mehdizadə - Getdi O Günlər (Yep Yeni 2020 Video Cover )Söz-Musiqi - Üzeyir Mehdizadə Aranjiman Mix Master - Üzeyir Mehdizadə Mahnının SözləriYoxdu daha getdi o gunler , getdi o ,gunler .Film kimi bitdi o gunler , getdi o ,gunler .Dusunurem ki her il ad gunum de , omurden gedirYasimin usde yas gelir menim de, omurden gedirXatireler qalibdir onum de , omurden gedir Cox meni kovreltdi o gunler , getdi o ,gunler .Son vaxtlar mektebin qabaqinda gozleyerdimHer onu gorduk de ona nese demek isteyerdimIndi ki aglim olsaydi seni sevirem deyerdimGor neyi gizletdi o gunler , getdi o ,gunler .Ele vaxt oldu ki erinib derslere gelmedim menErkoyun xasiyyetimden kenara cekilmedim menVaxti iken o gunlerin qedrini bilmedim menBirde gordum itdi o gunler o , getdi o gunlerMektebin sonuncu gunu gelende son zengine Onda yaman dusmus idim ayriliqin derdineDerslere yox idi maraqim bir neferin esqineMektebi istetdi o gunler , getdi o ,gunler .Uzeyir Mehdizade 2020 yep yeni Trend Hit mahnilar videolar clipler Youtube kanalimizda.#UzeyirMehdizade #GEDTIOGUNLER #Yeni2020Video
Вам нравится наш сайт?